Nowy Fizjoterapeuta
Witamy w zespole nowego fizjoterapeutę!
Z radością informujemy, że do naszego zespołu dołączyła pani mgr Monika Gołębiowska, wykwalifikowany fizjoterapeuta z ogromną pasją do swojej pracy.
Pani Monika rozpocznie przyjmowanie pacjentów od 1 czerwca 2026 roku.